O nás

Firma Latop s.r.o. je česká rodinná firma. Najdete nás v Táboře - U Čápova dvora 2762, 390 05 Tábor. Na této adrese máme i sídlo společnosti.
IČO: 45022747  DIČ CZ 45022747

Naše firma vznikla 18. března 1992 a je zapsaná u Krajského soudu v Českých Budějovicích - oddíl C, vložka 1223

Působíme na trhu již 32 let a naše zkušenosti Vám nabízíme:
 

Prodej krbových kamen a sporáků

Přijeďte na naši prodejnu do Tábora, kde uvidíte široký sortiment krbových kamen a sporáků na tuhá paliva. Nabízíme kvalitní české výrobce, ale také osvědčené zahraniční značky. Odborní prodejci rádi poradí při výběru nových kamen. Vybraná kamna nebo sporák Vám zdarma přivezeme.


Prodej, montáž a servis kotlů a krbových kamen na pelety

S vytápěním peletami máme dlouholeté zkušenosti.  Prodáváme a instalujeme  pouze osvědčené  značky kotlů na pelety a kamen na pelety, na které poskytujeme záruční a pozáruční servis. Kamna na pelety nabízíme od firmy Haas+Sohn, která jsou vyráběna v Čechách. Z Itálie dovážíme kamna od firmy Edilkamin, s označením EK 63.  Dále nabízíme kamna od firmy Nordica.

Jsme velice hrdí, že v České republice zastupujeme největšího světového výrobce kotlů na pelety - firmu ÖkoFEN. Tato firma je leadrem ve svém oboru. Peletový kotel pod označením EasyPell má mnoho spokojených majitelů a  můžete ho vidět na naší prodejně v Táboře.

 

Prodej, montáž a servis tepelných čerpadel

Vytápění tepelným čerpadlem je v dnešní době velice moderní. Nabízíme tepelná čerpadla značky Bosch  vzduch/voda a vzduch/vzduch. Na prodejně v Táboře jsou obě varianty k vidění.


Prodej topenářského a instalatérského sortimentu

Prodáváme široký sortiment veškerého potřebného materiálu pro topení, rozvody vody, kanalizaci, ohřívače vody, čerpadla a vodárny. Většina zboží je skladem a odborní prodejci Vám rádi poradí. Velkoobchodním zákazníkům nabízíme zajímavé slevy.

 

Prodej a návrhy koupelen

Nabízíme moderní a osvědčené výrobce obkladů a dlažeb - Cersanit, Opoczno a Paradyz. Koupelnu Vám navrhneme a doporučíme vhodné kompletní vybavení  koupelny -  sprchové kouty, vany, umyvadla, záchody, koupelnový nábytek a doplňky.


Prodej dřevěných pelet EN Plus A1 a prodej briket

Prodáváme kvalitní, certifikované dřevěné pelety EN plus A1. A také prodáváme válcové dřevěné brikety.