Aktuality

Školení ve firmě Hass+Sohn

Nezahálíme a školíme se.  Naše usměvavá kolegyně Alena navštívila firmu Haas+Sohn ve Vansdorfu. Školení bylo určeno pouze pro PREMIUM partnery.

Získala informace o novinkách, o ekonomických dopadech od dob Covidu, o změnách v termínech výroby. Zajímavá byla přednáška o trendech a vývoji ve stavebnictví v návaznosti na energetickou náročnost staveb, legislativy i používání materiálů. A na závěr praktická ukázka zanedbané údržby či nedodržení postupů u kamen. Druhý den byla prohlídka výrobního závodu.

Získali jsme certifikát "Autorizovaný prodejce Haas+Sohn Premium"

Certifikát

 

Školení na kamna na pelety Edilkamin

Naši servisní technici se zúčastnili školení v Itálii, ve fabrice firmy Edilkamin. Získali jsme informace o novinkách a prohlédli jsme si fabriku. Firma Edilkamin patří k jedním z největších výrobců kamen v Evropě. Jejich výrobny nejsou jen montážní haly, ale snaží se být ve spoutě věcí soběstační. Například si samy zpracovávají plechy - upravují na potřebnou velikost, ohýbají a lakují.

Celé školení bylo pro nás zajímavé a inspirativní. Jsme rádi, že zastupujeme firmu Edilkamin v České republice.

Podívejte se na nabídkou kamen Edilkamin EK 63. Nyní máme spoustu modelů kamen skladem, za akční ceny a s dopravou zdarma.

Na kamna na pelety poskytujeme záruční a pozáruční servis. Kamna Vám přivezeme a nainstalujeme. Na prodejně v Táboře uvidíte nejen kamna na pelety, ale také kamna na dřevo. Přijeďte, rádi Vám poradíme.