Kanadská kamna

Kvůli vysokým očekáváním kanadských zákazníků ohledně výkonu, musela společnost SBI vyvinout důmyslný spalovací systém, který je jedním z nejúčinnějších v tomto odvětví. K dosažení maximální palivové účinnosti využívá  firma Stove Builder International systém přívodu dalšího vzduchu do ohně ve strategických bodech procesu spalování. Vskutku, spalovací vzduch se nejprve předehřívá, když prochází kanály uvnitř zařízení. Horký vzduch poté vstupuje do topeniště prostřednictvím perforovaných trubek z nerezové oceli umístěných v horní části topeniště, aby spálil prach a plyny vznikající při spalování dřeva. Toto je takzvané „sekundární“ spalování.

Proto kanadská kamna vynikají v těchto oblastech:

prodloužená doba hoření
podstatné úspory paliva
čisté spalování pro životní prostředí
menší tepelné ztráty v komíně

Při použití kvalitního suchého dřeva a při správném tahu komína jsou kanadská kamna SBI snadno rozpoznatelná podle modrých a oranžových plamenů, které tiše tančí nad poleny

Kanadská kamna SBI jsou navržena tak, aby pojala tolik dřeva, kolik prostor ve spalovací komoře dovolí, a proto je lze bez omezení "naložit"!

Vzhledem k intenzivním chladným zimám v Quebecu, které trvají několik měsíců, je obzvláště důležité, aby topidla vydržela co nejvíce, a proto není nic zanedbáno, pokud jde o robustnost. Působivá tloušťka oceli až 8 mm je mimo jiné synonymem pro trvanlivost a klid duše každého uživatele. Vnitřek spalovací komory je také obložen žáruvzdornými šamotovými cihlami, které chrání spalovací komoru z uhlíkové oceli a její vrchní deflektor je vyroben z materiálu, který odolá teplotám až  do 1300 °C..

Firma SBI je velmi náročná při výběru a hodnocení nejlepších dodavatelů materiálů pro výrobu, obzvláště pak oceli. Pro svoje kamna chtějí jen to nejlepší, a proto ocel
nakupují výhradně v Kanadě.

Ve firmě SBI pracuje tým patnácti zkušených techniků dvanáct měsíců v roce na výzkumu a vývoji podle pokynů zákazníků. Nejprve se nezbytné testy provádějí v jejich vývojovém centru, kde se všechny produkty dimenzují tak, aby splňovaly všechny požadované evropské standardy a normy.
Jakmile jsou výsledky přesvědčivé, jsou topidla odeslána do Evropy k testování v akreditované laboratoři.

Závazek firmy SBI je maximálně spokojený klient, a proto nabízeji jedny z nejdelších záručních dob na trhu, a to až 10 let !

2 položek celkem

Cena

4196163585
14196163585

Značky

Topidlo bez TV výměníku?

Palivo

Průměr kouřovodu

Umístění kouřovodu

Položek k zobrazení: 2
780 1 osburn 900 cerna
ZDARMAZDARMA
OSBURN 900 černá
Skladem u dovozce
41 961 Kč / ks
OB00920
Proč se u nás vyplatí nakupovat?
Technické poradenství
Technické poradenství
Více jak 30 let na trhu
Více jak 30 let na trhu
Kamenná prodejna v Táboře
Kamenná prodejna v Táboře
Široké skladové zásoby
Široké skladové zásoby