REMS ČELIST B 16 570850
Kód: 110449



Detailní popis produktu
Čelisti REMS B 16 (obj. č. 570850, Presszange B 16) jsou lisovací čelisti s konturou B pro průměr 16 mm. Jsou určeny pro radiální lisovací systémy (pressfitting) s konturou B a pasují do radiálních lisů REMS (Power-Press, Akku-Press a další s tahem 32 kN, mimo Mini-Press ACC / Mini-Press 22 V ACC) a kompatibilních lisů jiných výrobců se stejnou silou. Varianta s * (včetně této) je použitelná i s ručním lisem REMS Eco-Press.
Hlavní vhodné lisovací systémy (podle katalogů REMS)
Čelisti odpovídají systémově specifické kontuře B a jsou uváděny pro tyto systémy (výběr podle oficiálních tabulek kompatibility):
- APE Serie AP (a související)
- AQUATECHNIK Universal
- BEGETUBE / IVAR (Ivar-Press, Multi Press / Multi Press MP, Multi Press Leak MPL, Plastic Multi Press PMP / PMPL a další varianty IVAR)
- COMISA Press System
- EMMETI GERPEX-FIVPRESS
- General Fittings (Serie 5S00, Trident)
- SANHA 3fit-Press (Pb-free Serie 25000, PPSU Serie 35000)
- SLOVARM PEX-THERM
- Další uváděné: BRASSTECH MULTItermoSAN Brasspress, EFFEBI TOF MULTIPINZA, FORNARA ForPress, IDROSISTEMI Ta-Press, INVENA Prov, NUPI Industrie Italiane Multinupi a další systémy s konturou B 16.
Kompatibilita se vždy řídí aktuální tabulkou výrobce REMS (dostupná v katalozích / na webu REMS v sekci Presszangen/Pressringe) a pokyny konkrétního výrobce fittingů. U plynových instalací používejte jen čelisti/kruhy označené pro plyn (v tabulkách často žlutě) a dodržujte národní předpisy.
Poznámky:
- Kontura B zanechává na fittingu značku pro dohledatelnost (podle EN 1775).
- Před použitím ověřte přesnou shodu s daným systémem a průměrem – kontury jsou systémově specifické.
- Aktuální seznam a detaily najdete v oficiálním katalogu REMS (Presszangen/Pressringe) nebo u prodejců (např. ToolTeam, Mercateo, oficiální stránky REMS).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nářadí a pomůcky |
|---|---|
| EAN: | 4039976056502 |
| Objednací číslo výrobce: | 570850 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.