PELETY EN PLUS A1 Pfeifer vlastní odběr - 7,40 Kč/kg

Kód: 113435
Akce Doporučujeme Český výrobek 7,40 Kč/kg
Značka: Pfeifer
111 Kč / pytel 91,74 Kč bez DPH
Skladem

pytel 15kg, d6mm, výrobce Pfeifer

Detailní informace

Proč se u nás vyplatí nakupovat?
Technické poradenství
Technické poradenství
Více jak 30 let na trhu
Více jak 30 let na trhu
Kamenná prodejna v Táboře
Kamenná prodejna v Táboře
Široké skladové zásoby
Široké skladové zásoby

Detailní popis produktu

Jarní cena 7,40 Kč/kg včetně DPH

  • vysoce kvalitní pelety Pfeifer - pevné slisování a malé množství odrolu
  • vyrobeno dle nejpřísnějších norem EN plus A1, označení výrobce CZ002
  • vyrobeno v ČR v největší výrobně pelet -  v Chanovicích
  • baleno v pytlích, hmotnost pytle 15 kg
  • na paletě je 70 pytlů = 1050 kg
  • záloha na paletu 200,-Kč/ks
  • rozměr palety 100 x 120 cm


Průmyslové závody, elektrárny, městské topné systémy, komerční podniky i domácnosti využívají velký potenciál kompaktů na biomasu. Jako průkopník v oblasti výroby pelet má společnost Pfeifer právo se na tomto trendu podílet. Na konci 90. let byl položen základní kámen první linky na výrobu pelet v Kundlu. V současné době vyrábí společnost v šesti pobočkách přibližně 620 000 tun pelet ročně. Celoroční výkon a know-how zaručují pelety nejvyšší kvality, které se používají pro soukromé a průmyslové topné systémy nebo pro plně automatické ústřední vytápění.

Pfeifer je největším výrobcem pelet v Rakousku a jeden z největších v Evropě.  

Jistá budoucnost

Dřevěné pelety mají rozhodující výhodu: Surovina, ze které se vyrábí, dorůstá. Pro dřevo zn. Pfeifer je každý strom hodnotným zdrojem. Proto firma využívá na výrobu pelet zn. Pfeifer výlučně třísky a hobliny, které vznikají při řezání dřeva ve vlastních pilách. Takto je dlouhodobě kdykoli zajištěn přísun suroviny. Pro pelety zn. Pfeifer nemusí být poražen žádný další strom. 

Ekologicky

Pelety se získávají z obnovitelných surovin a vyznačují se vynikající tepelnou bilancí. Výroba pelet z vedlejších produktu řezání dřeva vyžaduje pouze zlomek energie, která je uložena v peletách. Potřeba energie na sušení pilin je pokryta odpadovým teplem tepláren na dřevo, ve kterých výrobce spaluje hlavně kůru  z vlastních pil. Proto se na výrobu dřevěných pelet nahlíží jako na výrobu bez CO2.

Klimaticky neutrální

Pelety vydávají pouze takové množství CO2 , které bylo při růstu stromů přijato z atmosféry. Proto je pro firmu Pfeifer obzvlášť důležité, aby dřevo pocházelo z obnovitelných místních lesů, protože se na ně nahlíží jako na CO2-neutrální. Svědomité zacházení se vzácnou surovinou dřevo - závazek, který důsledně prosazujeme. Topení peletami je hodnotným příspěvkem k ochraně klimatu a potírání skleníkového efektu.

Regionálně

Jako přírodní domácí zdroj energie pelety zanechávají nejmenší ekologickou stopu. Spotřeba energie při dopravě pelet představuje např. při vzdálenosti 100 km méně než polovinu jednoho procenta energie obsažené v dopravovaných peletách.

Komfortní a čisté

Pelety lze jednoduše skladovat a používat. Díky vysokým standardům jakosti a vícenásobnému přesívání pelet Pfeifer je možné jejich bezprašné vhánění. Na pelety Pfeifer se na trhu právem nahlíží jako na designové dřevěné palivo. Moderní topení na pelety mají velký komfort obsluhy a vyznačují se velmi nízkou tvorbou emisí.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PELETY A BRIKETY
Průměr: 6 mm
Výhřevost: 4,9 kWh/kg
Délka: 5 - 40 mm
Zbytková vlhkost: < 8 %
Sypná hmotnost: > 650 kg/rm (6 tun v 8 m³ skladovacího prostoru)
Obsah popela: < 0,7 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: